FB IG
d
  /    /  Testimonials
Aris Traditio Brut to nietypowy, ale świetnie skrojony kupaż eksponujący zarówno owocowość Pinota, jak i energetyczność Rieslinga. Nieco wyższy dosage nie przeszkadza, natomiast ładnie zaokrągla strukturę wina; pozwala to cieszyć się nim zarówno koneserom, jak i zwolennikom nieco bardziej miękkich smaków. Współpraca z winnicą układa się absolutnie bez zarzutów, można powiedzieć, że jest przedłużeniem jakości samego wina 😉

Albertina Restaurant Restaurant % Wine

Jako sklep specjalistyczny staramy się wciąż poszerzać naszą ofertę, w tym również win regionalnych. Odkąd wina z winnicy Aris trafiły na nasze półki, od początku cieszyły się sporą popularnością i świetnymi opiniami. Z czystym sumieniem należy przyznać, że wszystkie tytuły zdobyte na wszelkich konkurs nie są przypadkowe. Wiele ludzi, którzy pierwszy raz spróbowali ich wina, często po nie wracali. Co warte zaznaczenia, nigdy nie było żadnych problemów na poziomie współpracy biznesowej. Zamówienia dostarczane na czas z dużą dostępnością produktów. Szczerze polecamy!

Eryk Malinowski eSzampan.pl

Współpracę z winnicą zaczęliśmy nieśmiało ze względu na poprzednie doświadczenia z polskimi winnicami. Jednak jakość win i entuzjastyczne opinie naszych stałych klientów bardzo szybko przekonały nas do wprowadzenia ich do stałej oferty. Sami zresztą bardzo lubimy zarówno mięsiste musiaki Aris, jak i aromaty polskich owoców podbite charakterystyczną goryczką w ich winach spokojnych. Cenimy sobie także dobrą relację biznesową z winnicą, jako klient czujemy się zawsze postawieni na pierwszym miejscu.

Małgorzata Kucikiewicz Wine Express

Sorry, no posts matched your criteria.